ציפוי EMAX

emax

מי שמכיר, גם אם במעט את העולם המרתק של רפואת השיניים לבטח יודע שיש בו כל הזמן חידושים והתפתחויות טכנולוגיות משמעותיות. אחת ההתפתחויות שנחשבות לחשובות היא כתרי חרסינה מסוג emax שאין בהם מתכת והם נחשבים לחדשניים ומתקדמים במיוחד. הם מיוצרים במכניקה עדינה במיוחד ובהתאמה אישית עבור כל מטופל ומטופל ומדובר במלאכת מחשבת של ממש. לאחר ההכנה מרכיבים אותם על השיניים הקדמיות והם משפרים לאין שיעור את המראה של השיניים ובעקבותיהן את המראה של כל חלל הפה. מי שעד כה היה נמנע מחיוך או דיבור בציבור יוכל בזכות כתרים אלה להחזיר לעצמו את המראה היפה.

היתרונות הרבים של כתרי חרסינה מסוג emax

כיום מדובר בחזית הטכנולוגיה ובכתרים המתקדמים והחדישים ביותר. עצם העובדה שהם לא מכילים שום רכיב מתכתי מקנה להם לא מעט יתרונות והם קלים יותר לייצור מותאם אישית ולהרכבה על השיניים הקדמיות של המטופל שעבורו הם יוצרו. כתרי emax מוצעים כמעט על ידי כל רופאי השיניים אך מומלץ לוודא זאת לפני שמתחילים את הטיפולים, שכן זה מה שיבטיח שאכן יהיה שימוש בסוג ספציפי זה כבר בתחילת הטיפול. עם הזמן והטכנולוגיות המתפתחות והמתקדמות אפשר להיות בטוחים שיבוא יום וגם הכתרים האלה יהיו נחשבים למיושנים יותר ויהיו חדישים יותר. כיום הם עדיין נחשבים לחוד החנית של טכנולוגיית רפואת השיניים והאסתטיקה.

לא מוותרים על מראה מושלם של הפה והפנים

מי שחושב שהשיניים הקדמיות שלו לא יפות או שהן מעכירות את המראה של הפנים וחלל הפה שלו צריך לפנות אל רופא שיניים מומחה ולהתעניין באפשרויות אשר עומדות בפניו על מנת לשפר את המראה של השיניים האלה, בין אם באמצעות כתרי emax או בכל דרך אחרת שהרופא ימצא לנכון ויחשוב שמתאימה למטופל הזה. שום מראה אינו גזירת גורל כיום ויש שיטות ודרכים שונות לשנות את המראה של כל מערכת שיניים.

על מנת להוזיל את טיפולי הכתבים אתם מוזמנים לבחון את האפשרות של לבצע אותם בטורקיה במחירים מצוינים ומקצועיות גבוהה. פנו אל אופיר וקבלו את כל הפרטים.

e max

e max

הנושא של מראה הפה והפנים מעסיק או צריך להעסיק כל אדם באשר הוא. כאשר מדברים ומחייכים השיניים תמיד נראות כלפי חוץ ולכן חשוב שהן תיראנה יפות, לבנות ובריאות. אחת הדרכים להשיג את המראה הזה היא באמצעות התקנת כתרים על השיניים ובפרט כתרי חרסינה מסוג e max. מדובר בכתרים חדשניים ומתקדמים שבזכותם המראה של חלל הפה ייראה יפה ובריא ויש בכתרים אלה כדי לשנות את המראה החיצוני של השיניים הקדמיות במידה והן פגומות, מלוכלכות, עקומות או שבורות. מי שמתעניין בדרך לשפר את המראה של החיוך שלו ימצא בכתרים אלה את הדרך הטובה והמתאימה ביותר.

למי מתאימה התקנה של כתרי e max?

כאמור, מדובר בכתרים לשיניים שנחשבים לחזית הטכנולוגיה. בדומה לטיפולים נוספים של רפואת השיניים מדובר בטיפולים שהמהות שלהם היא אסתטיקה ולא בהכרח בריאות או רפואה והמטרה שלהם היא להסתיר פגמים או מראה עכור של השן על מנת שכלפי חוץ היא תיראה לא פחות ממושלם. כיום ההמלצה הגורפת היא להתאים כתרי e max בכל מצב של שיפור מראה השיניים הקדמיות וכל כתר יוכן בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופל. הכתרים יהיו מתאימים בדיוק למבנה השן הספציפית ואין בהם שום סוג של מתכת, מה שהופך אותם מבחינת המטופלים לבלתי מורגשים. מסתגלים אליהם מהר מאד וכאשר מחייכים מול המראה התחושה תהיה טובה וחיובית.

הטכנולוגיה שבשירות רפואת השיניים

עד לפני כמה שנים אי אפשר היה להכיר כתרים מסוג e max פשוט כי הם לא היו קיימים, זאת בדומה לטיפולים נוספים כמו הלבנת שיניים מתקדמת או שתלים להחלפת שיניים פגומות. אי אפשר להתעלם מהעובדה שבשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים מרחיקי לכת של ממש ברפואת השיניים, מה שמאפשר לקהל המטופלים לבצע טיפולים ברמה גבוהה ולשנות באופן משמעותי את המראה של החיוך ושל חלל הפה. כתרי אי מקס הם רק בשורה אחת מתוך רבות.

טיפולי שיניים מתקדמים וכתרי אי מקס אפשר לבצע במחירים כדאיים ומשתלמים במרפאות בטורקיה. פנו אל אופיר וקבלו את המידע הרלוונטי לכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

השתלת שיניים בטורקיה
השתלת שיניים בטורקיה

השתלת שיניים בטורקיה המלצות בשנים האחרונות אפשר לראות טרנד חדש בתחום הרפואה והוא ביצוע טיפולים רפואיים במדינות שכנות או במזרח אירופה על מנת להפחית בצורה

קרא עוד >>
הלבנת שיניים בטורקיה
הלבנת שיניים בטורקיה

הלבנת שיניים בטורקיה מחיר הלבנת שיניים היא אפשרות מצוינת, שלא לומר הצלה של ממש עבור מי שבאופן טבעי השיניים שלו לא נראות לבנות, יפות או

קרא עוד >>
ציפויי שיניים בטורקיה
ציפויי שיניים בטורקיה

ציפויי שיניים בטורקיה המלצות התחום של רפואת שיניים עובר כל הזמן שינויים ויש בו חידושים ללא הפסקה. השיניים הן איבר חשוב מאד בגוף ויש להן

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: